100% bioaktivní české kozí kolostrum sušené mrazem – prášek 30 g

3 hodnocení

Pro posílení imunitního systému Vašich psů a koček nabízíme organické kolostrum jako doplněk stravy.

699 Kč 624,10 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: LKOLP30
100% bioaktivní české kozí kolostrum sušené mrazem – prášek 30 g
3 hodnocení

Detailní popis produktu

Představujeme 100% bioaktivní kozí kolostrum, které je sušené mrazem, tzn. zpracované nejšetrnější metodou lyofilizace, zajišťující zachování všech výživových hodnot. Jedno balení obsahuje 30 g prášku.

Složení a účinky kolostra jsou naprosto jedinečné. Obsahuje nejen vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny, ale také imunitní a růstové faktory v množství a koncentraci, které nelze najít v žádném jiném rostlinném nebo chemickém produktu.

Užívání kolostra přináší následující vlastnosti a benefity:

1. Pomáhá zklidnit alergické projevy a ekzémy

Kolostrum obsahuje látky, které regulují reakci imunitního systému na alergeny. Díky tomu může pomoci zmírnit otoky, vyrážky a svědění, které mohou trápit vašeho psa nebo kočku.

2. Podporuje zdraví trávicího traktu a pomáhá při syndromu propustného střeva

Léky a toxiny mohou poškodit trávicí systém vašeho mazlíčka a vést k tzv. syndromu propustného střeva, kdy se nestrávené části potravy dostávají do krevního oběhu a způsobují problémy jako jsou alergie, trávicí potíže nebo dokonce artritida. Studie prokázaly, že kolostrum funguje jako účinné probiotikum, které podporuje růst zdravých bakterií ve střevech a pomáhá udržovat trávicí trakt zdravý.

3. Zlepšuje příjem potravy

Díky schopnosti zvyšovat chuť k jídlu může kolostrum pomoci předejít podvýživě organismu.

4. Posiluje imunitní systém a chrání před infekcemi

Díky obsahu specifických látek dokáže kolostrum posilovat celkovou imunitu těla a působit preventivně proti respiračním onemocněním a infekcím.

5. Zlepšuje stav pohybového aparátu

Nemoci kloubů jsou u zvířat častým problémem. Kolostrum přispívá k regeneraci tkání v kloubech a podporuje zdraví chrupavky, což pomáhá udržet pohybový aparát v dobrém stavu.

6. Urychluje hojení po úrazech

Díky svým vlastnostem může kolostrum pomoci urychlit proces hojení těla po úrazech a podpořit regeneraci tkání.

7. Urychluje rekonvalescenci

Úrazy, operace nebo nemoci jsou nevyhnutelnou součástí života zvířat. Přidávání kolostra do stravy může urychlit proces rekonvalescence a pomoci vašemu mazlíčkovi co nejdříve se vrátit zpět k běžnému životu.

8. Přispívá k zachování vitality

Stárnutí je přirozenou součástí života našich mazlíčků, avšak kolostrum jim může pomoci zachovat si vitalitu a energii i ve vyšším věku. Díky svým vlastnostem může podpořit svalovou tkáň a hustotu kostí u starších psů a koček a působit preventivně proti oxidačnímu stresu. Kolostrum také zlepšuje kognitivní schopnosti, což přispívá ke zdravému stárnutí našich miláčků.

9. Prevence rakoviny

Kolostrum obsahuje imunoglobuliny, cytokiny a další látky, které pomáhají podporovat imunitní systém. Díky tomu se tělo dokáže bránit infekcím a chorobám, včetně rakoviny. Studie ukazují, že bílkovina Lactalbumin obsažená v kolostru může pomoci při likvidaci nádorových buněk.

10. Snížení stresu

Kolostrum obsahuje enzymy, které působí proti stresu a přispívají k udržení duševní rovnováhy. Pravidelná konzumace kolostra může pomoci snížit úzkost a podpořit psychickou pohodu.

Doporučujeme pravidelné podávání kolostra vašim mazlíčkům jako preventivní opatření pro udržení jejich zdraví a vitality.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.03 kg
Nevyplňujte toto pole:
VJ Avatar autora Kozí Kolostrum 10.2.2024 13:23
Naprostá spokojenost, skvělý přístup a komunikace. Moc doporučuji 😊
Odpovědět
OR Avatar autora Kolostrum 3.2.2024 23:59
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně dávkování.Mám 3kg kocoura a nevím jak velkou dávku by měl dostat.Vím, že má jít o 1/10 z čajové lžičky, ale objemy čaj.lžičky se dost liší.Mám mu dávat 1g nebo více? Děkuji mnohokrát za odpověď.
Odpovědět
AS Avatar autora Kozí kolostrum 11.7.2023 20:58
Naprostá TOPka. Kvasinky už nemají šanci 👍👍👍
Odpovědět
L Avatar autora Kozí kolostrum 12.12.2023 09:44
Mockrát děkujeme! Jsme rádi, že jste s naším kolostrem spokojená :-)