Mrazem sušený BARF pro psy

Kategorie "Barf pro psy" je určena pro majitele psů, kteří se svým psem barfují neboli krmí syrovým masem. Ale rádi by na cestách či pokud nestihnou rozmrazit využili našeho skvělého mrazem sušeného barfu.

Náš Lyobarf je jediný v České republice, který je opravdu syrovým a pouze usušený mrazem. Ideální směs prvotřídního masa, zeleniny, ovoce a bylinek pak stačí pouze zalít vodou pokojové teplotu a Lyobarf se promění v čerstvé syrové maso

 

Nejprodávanější

krůtí barf pro psy
od 49 Kč –20 %
Původně: 49 Kč  (–20 %)
od 39 Kč
hovězí barf pro psy
od 49 Kč –20 %
Původně: 49 Kč  (–20 %)
od 39 Kč
telecí barf pro psy
od 49 Kč –20 %
Původně: 49 Kč  (–20 %)
od 39 Kč
krůtí barf pro psy Kód: LBD1K
hovězí barf pro psy Kód: LBD1H
telecí barf pro psy
od 39 Kč
49 Kč (–20 %)
Skladem (5 ks)
Kód: LBD1T
3 položek celkem

Barf je zkratka pro biologicky přiměřenou syrovou stravu (Biologically Appropriate Raw Food) a je to způsob krmení, který je založen na stravě, jakou by psi jedli v divočině. V této kategorii naleznete různé druhy masa, kostí, vnitřností a dalších přírodních surovin, které jsou ideální pro barfování psů.

Pro majitele psů, kteří cestují se svými mazlíčky je k dispozici Lyobarf a to hovězí, telecí či krůtí. 

 Všechny produkty jsou pečlivě vybírány a testovány, aby byly zajištěny nejvyšší standardy kvality.

Pokud barfujete se svým psem, brzy v této kategorii najít všechny potřebné informace o krmení barfem, včetně návodů, receptů, tipů a triků. Nabízíme také širokou škálu sušeného barfu pro psy, který je vhodný pro ty, kteří nemají čas nebo možnost krmit své psy syrovým masem.