BARF pro kočky Lyobarf

Kategorie "Barf pro kočky" je určena pro majitele koček, kteří se zajímají o přirozenou stravu pro své kočičí kamarády. V této kategorii naleznete širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro barfování vaší kočky.

Kočka je od přírody masožravec a tak někteří majitelé koček preferují krmení kočky syrovým masem. To přináší určitě zdravotní rizika, ale i lehké nepohodlí při přípravě barfu. Náš Lyobarf je kompletní barf pro kočky, který je pouze šetrně usušen mrazem. Komplexní směs špičkového masa, zeleniny a bylinek se po zalití vodou promění opět v syrové maso. Vhodné jako kompletní krmivo pro kočky či občasné přilepšení ke granulím pro kočky. 

Nejprodávanější

3 položek celkem

Barf pro kočky je zkratka pro biologicky přiměřenou syrovou stravu (Biologically Appropriate Raw Food) a je to způsob krmení, který je založen na stravě, jakou by kočky jedly v divočině. V této kategorii naleznete různé druhy masa, kostí, vnitřností a dalších přírodních surovin, které jsou ideální pro barfování koček.

Pro majitele koček, kteří cestují se svými mazlíčky jsou ideální nugety Lyobarf, kdy jedna nugeta je na cca 2 kg váhy kočky. 

Pokud barfujete svou kočku, brzy v této kategorii najdete všechny potřebné informace o krmení barfem, včetně návodů, receptů, tipů a triků. Nabízíme také širokou škálu sušeného barfu pro kočky, který je vhodný pro ty, kteří nemají čas nebo možnost krmit své kočky syrovým masem. Lyobarf je dostupný ve verzi hovězí, krůtí a telecí. 

Takže pokud hledáte kvalitní a přirozenou stravu pro svou kočku, kategorie "Barf pro kočky" je pro vás tou správnou volbou. V našem eshopu naleznete vše, co potřebujete pro zdravé a šťastné kočičí miláčky, včetně syrového masa, doplňků stravy a speciálních produktů pro cestování.