Doplňky pro psy

V naší kategorii přírodních doplňků pro psy najdete široký výběr přírodních produktů, které pomáhají udržovat vašeho psa zdravého a vitálního. Hlavně zde naleznete zcela neobyčejné výrobky, které jinde neuvidíte.  Nabízíme nejlepší kvalitu přírodních doplňků, včetně kozího kolostra, které má prospěšné účinky na imunitu vašeho psa.

Kozí mrazem sušené kolostrum sahuje mnoho prospěšných látek, jako jsou imunoglobuliny, růstové faktory, cytokiny, enzymy a další. Kozí kolostrum je navíc bohaté na protilátky a imunoglobuliny, které pomáhají posilovat imunitní systém vašeho psa a také jsou pomocí pro alergické psy. 

 

 
 
 

Nejprodávanější

1 položek celkem

Brzy v naší nabídce  najdete také himalájské tyčky pro psy neboli Tibetky, které jsou vyrobeny z mléko divokých jaků. Ty jsou bohaté na minerály a stopové prvky a jako jediní na světě je obohacujeme o unikátní směs přírodních vitamínů BIOSENSE.  Tibetky jsou ideální jako zdroj energie a posilují také zdraví zubů a dásní vašeho psa. Jsou velmi odolné a vydrží na hodiny a hodiny hraní.