Štěně

V této kategorii nabízíme české superprémiové granule pro štěňata obalená v mrazem sušeném mase, BIOkolostru a s přídavkem tělu vlastních vitamínů BIOSENSE. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly všechny nutriční potřeby vašeho rostoucího štěněte. Naše granule jsou vyrobeny z kvalitních surovin a obsahují hodně kvalitního masa, prvotřídních tuků, vitamínů a minerálů, která podporuje zdravý růst a vývoj kostí, svalů a nervového systému.

Jak krmit štěně je důležitá otázka, proto jsme pro vás připravili tabulku krmení štěňat, která vám pomůže určit správnou dávku granulí pro vaše štěně v závislosti na jeho váze a věku.

Nejprodávanější

přefocené granule na stránky 2024 02 22T151908.305
10 Kč –99 %
Vzorek krmiva zdarma pro psy
Skladem (>5 ks)
Kód: 921/STE
Původně: 10 Kč  (–99 %)
0,10 Kč
7 položek celkem

Je důležité dodržovat pravidelné krmení, protože štěňata potřebují častější dávky jídla než dospělí psi. Doporučujeme krmit štěně alespoň 3-4 krát denně a postupně snižovat počet krmení, jakmile štěně doroste.

Naše granule jsou jedny z nejlepších granulí pro štěňata, jaké jsou k dispozici na trhu, a jsou velmi dobře hodnoceny zákazníky. Naše granule jsou nejen chutné, ale také jsou snadno stravitelné, což je důležité pro zdraví vašeho štěněte.

Nabízíme širokou škálu různých chutí a velikostí granulí, aby vyhověly potřebám různých plemen štěňat. Vyberte si z naší nabídky českých krmiv Lyopet a dejte svému štěněti to nejlepší pro zdravý růst a vývoj!