Psi

České přírodní krmivo pro psy Lyopet. To je vysoký obsah čerstvého masa ve spojení s inovativní technologií zpracování - sušení mrazem. Výsledkem je vysoká stravitelnost a plná chuť i pro vybíravé psy. 


Tím, že jsou naše české granule velmi kvalitní a superprémivé je možno dávat výrazně nižší dávkování a krmení granulemi Lyopet je ve výsledku velmi ekonomické. Specifikace:

Masové granule obalené v prášku z mrazem sušeného masa a BIO kolostru
100% zachování přirozeného obsahu výživových hodnot
BIO kolostrum pro podporu imunity a posílení organismu
Superpotraviny jako skvělý zdroj vitamínů, minerálů a živin
Granule pro psy alergiky, pro psy s citlivým zažíváním

 

Nejprodávanější

přefocené granule na stránky 2024 02 22T151908.305
10 Kč –99 %
Vzorek krmiva zdarma pro psy
Skladem (>5 ks)
Kód: 921/STE
Původně: 10 Kč  (–99 %)
0,10 Kč
lyopet-konzerva-bio-hovezi
 
89 Kč
fotky k produktům (50)
 
od 149 Kč
Nahoru
Další produkty
67 položek celkem

V kategorii "Granule pro psy" nabízíme kvalitní a vyváženou stravu pro vaše psí miláčky. V naší nabídce najdete granule lisované za studena, které jsou vyráběny z přírodních surovin a jsou proto výbornou alternativou k barfování. Dále granule pečené a vždy jsou obaleny v mrazem sušeném mase. 

Granule lisované za studena jsou speciální druh granulí, které jsou vyráběny za nízkých teplot, aby se zachovaly všechny důležité živiny. Tyto granule jsou proto vhodné pro psy, kteří potřebují být krmeni kvalitní stravou a zároveň je nechcet krmit syrovým masem.

Naše nabídka granulí obsahuje nejen granule lisované za studena, ale také granule vyráběné jinými způsoby. Všechny granule jsou vyráběny z kvalitních a lokálních surovin, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a výživnost.

Naše české granule pro psy jsou vyrobeny v České republice a jsou vyráběny z místních surovin. Tyto granule jsou tedy nejen výživné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Pokud nevíte, jak správně krmit svého psa granulemi, nabízíme také spoustu informací a rad. Na našem eshopu najdete mnoho článků o tom, jak správně krmit psa granulemi a jak vybrat ty nejlepší granule pro vášho psa.

Celkově nabízíme širokou škálu granulí pro psy, od granulí lisovaných za studena až po granule vyráběné jinými inovativními způsoby. Všechny naše granule jsou pečlivě vybírány a testovány, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a výživnost.