Granule pro štěňata všech plemen Lyopet

Granule pro štěňata všech plemen. Najdete zde kvalitní granule, které jsou vyvinuty pro zajištění optimální výživy a růstu vašeho štěněte. V našem sortimentu najdete krmiva s vysokým podílem masa, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj kostí, svalů a zdravou kůži a srst. Kromě toho nabízíme krmiva bez obilovin, s nízkým obsahem alergenů a vhodné i pro citlivá zažívací trakty. Jedičné kombinace vitamínů BIOSENSE či BIOkolostra zajistí zdravý vývoj vašeho štěněte

Nejprodávanější

granule pro štěňata Kód: LFD400LT
granule pro štěňata se sníženým vitaminem A Kód: LBTP1
3 položek celkem

V této kategorii naleznete například krmivo pro štěně zlatého retrívra, krmivo pro štěně německého ovčáka, krmivo pro štěně staforda. Dozvíte se i jak na krmení štěnětě, jak často. V neposlední řadě i krmení štěněte dávkování. 

Ideální jak často krmit štěně. Do stáří 3-4 měsíců doporučujeme vaše štěně krmit 4x denně. Ve stáří 4-6 měsíců je již možno krmnou dávku snížit na 3x denně. Jakmile dosáhne stáří 6 měsíců, tak stačí již podávat granule pro štěně 2x denně. V jednom roce života je pes většinou brán za dospělého psa je možno krmit 1x denně a nebo ponechat krmení rozdělené na dvě dávky. Jednu ráno a jednu večer.