Tibetky

Himalájské tyčinky z jačího mléka jsou vynikajícím zdrojem proteinů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví a výkonnost vašeho psa. Všichni výrobci tyčinek se snaží dodat ty nejkvalitnější a nejchutnější výrobky, ale Tibetky vám přináší něco, co ostatní nemají - speciální směs bioaktivních vitamínů.

Tibetky jsou vyrobeny s nejvyšší péčí a z každé tyčinky cítíte pravou sílu přírody. Tyčinky obsahují mnoho přírodních látek, které jsou v těle našich miláčků potřebné, ale konkurenční výhodou je právě speciální směs bioaktivních vitamínů.

Použité bioaktivní vitamíny jsou získávány z přírodních zdrojů a jsou to přirozeně dostupné formy vitamínů. Tyto vitamíny jsou snadno vstřebatelné tělem a mohou být efektivněji využity v procesech metabolismu a výživy. Díky této jedinečné směsi získávají himalájské tyčinky navíc výhody jako lepší podpora imunitního systému, zásobení organismu v době zvýšeného stresu. Tibetky jsou tvrdé a velmi odolné a hodí se proto i jako zabavení na dlouhé cesty.

Koupí Tibetek s bioaktivními vitamíny si vaši pejsci užijí nejen vynikající chuť, ale také tím podporujete jejich zdraví a dlouhověkost. Tibetky jako jediné obsahují tuto unikátní směs, a proto jsou tyto himalájské tyčinky tou nejlepší volbou pro vašeho psa.

Nejprodávanější

fotky k produktům (50)
 
od 149 Kč
fotky k produktům (50) Kód: THTXS
1 položek celkem