Velká plemena

České přírodní mrazem sušené granule Lyopet jsou tou správnou volbou krmení vašeho psa. Nejen, že jsou připravovány za nízkých teplot pro zachování všech benefitů krmení syrovou stravou, ale ještě navíc obsahují nebývalou dávku masa od lokálních dodavatelů. Ze všech možností výroby jsme si vybrali tu nejmodernější a nejšetrnější a to je sušení mrazem. Lyofilizace neboli sušení mrazem zachovává 97% původních výživových hodnot, chutí a vůní. Díky tomu je krmení granulemi Lyopet nejenom velmi zdravé pro vašeho psa, ale také chutné. Ostatně to zjistíte sami jakmile mu koupíte krmivo Lyopet obalené v mrazem sušeném mase.

Máme víc řad krmiva, tak aby přesně pasovaly pro toho vašeho čtyřnohého miláčka a tak je možno si vybrat granule obohacené o tělu vlastní bioaktivní vitamíny BIOSENSE či naše jediněčné mrazem sušené kozí BIOkolostrum či arktický krill. 

Nejprodávanější

11 položek celkem

Důležité a jedinečné složky české krmiva Lyopet:

Kozí kolostrum je první mateřské mléko, které obsahuje vysoké množství imunitních složek, jako jsou protilátky, imunoglobuliny, cytokiny, laktoferin a další. Tyto složky jsou důležité pro vývoj imunitního systému štěňat a jsou klíčové pro posílení obranyschopnosti dospělých psů.  Pomáhá při léčbě alergií - Kozí kolostrum obsahuje složky, jako jsou například protilátky, které mohou pomoci při léčbě alergií. Tyto složky mohou pomoci zmírnit záněty a snížit přecitlivě

BIOSENSE je směs bioaktivních přírodních tělu vlastních vitamínů, které do granulí pro psy přidáváme pouze my. Po dlouhém zkoušení a testování se nám nejvíce osvědčila tato směs vitamínů pro své dlouhodobé a stabilní výsledky. Jinou směs vitamínů máme pro velké psy a jinou pro malá či mini plemena.