Granule pro kočky

České přírodní krmivo pro kočky Lyopet. To je vysoký obsah čerstvého masa ve spojení s inovativní technologií zpracování - sušení mrazem. Výsledkem je vysoká stravitelnost a plná chuť i pro vybíravé kočky a koťata. Kočka je masožravec a tomu jsme také plně přizpůsobili složení našich granulí pro kočky. 


Tím, že jsou naše české granule velmi kvalitní a superprémivé je možno dávat výrazně nižší dávkování a krmení granulemi Lyopet je ve výsledku velmi ekonomické.

Masové granule obalené v prášku z mrazem sušeného masa a BIO kolostru
100% zachování přirozeného obsahu výživových hodnot
BIO kolostrum pro podporu imunity a posílení organismu
Superpotraviny jako skvělý zdroj vitamínů, minerálů a živin
Granule pro kočky alergiky, ale i pro kočky s citlivým zažíváním

Nejprodávanější

Nahoru
Další produkty
18 položek celkem

V kategorii "Granule pro kočky" nabízíme kvalitní a vyváženou stravu pro vaše kočičí miláčky včetně speciálních granulí pro březí kočky, koťata či velké kočky typu mainská mývalí kočka. V naší nabídce najdete granule vysokým obsahem masa, které jsou vyráběny z přírodních surovin a jsou proto výbornou alternativou k vaření syrového masa. Dále granule s mrazem sušeným masem a s obsahem vitamínů a taurinu důležitých pro správný vývoj vaší kočky. 

Naše granule vyráběny za nízkých teplot převratnou technologií TWINCOOK tak, aby se zachovaly všechny důležité živiny. Tyto granule jsou vhodné pro kočky, které potřebují být krmeny kvalitní stravou a zároveň nechtějí jíst syrové maso.Všechny granule jsou vyráběny z kvalitních a lokálních surovin, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a výživnost.

Naše české granule pro kočky jsou vyrobeny v České republice a jsou vyráběny z místních surovin. Tyto granule jsou tedy nejen výživné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Pokud nevíte, jak správně krmit svou kočku granulemi, nabízíme také spoustu informací a rad. Na našem eshopu již brzy najdete mnoho článků o tom, jak správně krmit kočku granulemi a jak vybrat ty nejlepší granule pro vaši kočku.