Pro malá plemena

V naší kategorii krmiv pro štěňata malých a mini plemen najdete širokou škálu kvalitních granulí které speciálně navrženy pro uspokojení potřeb vašeho malého čtyřnohého kamaráda. Štěňata malých plemen mají velký výdej energie a to my v Lyopet víme a proto jsme jim ušili granule pro štěňata na míru. Nabízíme výrobky s vyváženým poměrem bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro správný vývoj kostí, svalů, kůže a srsti. Naše krmiva jsou také bohatá na esenciální tuky a omega-3 mastné kyseliny, které podporují zdraví mozku a zraku. V našem sortimentu najdete také krmiva s vysokým obsahem masa, doplněné o vhodnou zeleninu a ovoce, aby vaše malé štěně zůstalo v kondici. Kromě toho nabízíme krmiva s nízkým obsahem obilovin a hypoalergenní krmiva pro štěňata s citlivým trávením. Vyzkoušejte naše mrazem sušené krmivo Lyopet a poskytněte svému štěněti ta nejlepší krmiva pro zdravý a šťastný život.

Nejprodávanější

3 položek celkem

V této kategorii najdete granule pro štěně jorkšíra, granule pro štěně jezevčíka, granule pro štěně čivavy a dalších oblíbených malých plemen. 

Již nebudete muset řešit otázku: čím krmit yorksirského teriéra? Vše vhodné přesně pro toto plemeno najdete v této kategorii krmiv pro štěňata malých plemen. Zároveň zde najdete i nejlepší granule pro čivavy 2023. Stačí se podívat na recenze krmiva Lyopet od spokojených majitelů. 

I na otázku Které granule jsou nejkvalitnější? vám dají odpověď spokojená bříška vašich malých štěňátek.