DESATERO

1. LOKÁLNÍ SUROVINY

Používáme ty nejlepší suroviny od lokálních dodavatelů, které známe a kterým důvěřujeme. Od prvotřídních mas až po 100% organické ovoce a zeleninu. Prostě s nadšením poskytujeme to nejlepší.

2. INOVACE

Inovace je naše druhé jméno. Neustále se v naší rodinné firmě Lyopet zdokonalujeme a posouváme hranice kvality ve výživě našich miláčků.

3. ZDRAVÍ MŮŽE CHUTNAT

Na co je vám to nejkvalitnější krmivo pro psa či kočku, pokud zároveň není i chutné? Toto jsme již za vás vyřešili. Přírodní krmivo obalené v 100% mrazem sušeném mase. Tomu žádný masožravec neodolá.

4. BIOSENSE

Jako první a zatím jediní přidáváme do našich krmiv unikátní směs bioaktivních vitamínů, které jsou tělu vlastní a díky tomu mnohem lépe vstřebatelné.

5. INVESTICE DO BUDOUCNOSTI

Svět se mění a my stále držíme krok. Najdete nás na každém veletrhu ať v České Republice či ve světě. Nenecháme si ujít žádnou novinku v našem oboru a ty co za to stojí se snažíme přivézt i k nám.

6. BIOKOLOSTRUM

Jelikož známe mnoho místních zemědělců, tak věřím, že cesta k našemu BIOkolostru sušeném mrazem nebyla náhoda. Co začalo jako pokus skončilo jako výhra pro imunitu vašeho psa či kočky. Kolostrum je prostě jednička pro imunitu

7. VYVÁŽENÁ STRAVA

Jsme hrdí na to, že nabízíme 100% kompletní a vyváženou stravu díky které kočky a psi prospívají.

8. SLOŽENÍ NA 1*

V našich recepturách nikdy nepoužíváme žádné umělé konzervační látky, barviva ani aromata a naše maso nikdy neobsahuje přidané hormony ani antibiotika. Tak přísaháme.

9. NEMUSÍME BÝT NEJVĚTŠÍ

Ale musíme být nejlepší. Náš tým je malý, ale plný srdcařů. Nápadů máme mnoho, jen nám dejte čas je všechny uvést v život.

10. ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Víme jak kvalitní krmivo a doplňky vyrábíme a proto vám můžeme s radostí nabídnout naší záruku chutnosti. Záruka vrácení peněz u balení 400 gramů a 1,5 kg. Pro více info prosím klikněte zde